فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

نحوه پیگیری کالا :

پیگیری از وب سایت و اپلیکیشن : پس از تکمیل نهایی سفارش ، به شما یک کد رهگیری ارائه خواهد شد که با آن کد میتوانید از این لینک مرسوله ی خود را پیگیری نمایید. همچنین با ورود به پنل کاربری خود میتوانید از منوی پیگیری سفارشات وضعیت مرسوله خود را مشاهده فرمایید.

پیگیری از باربری : پس از دریافت بارنامه میتوانید از طریق تماس تلفنی با باربری و اعلام مشخصات مرسوله از وضعیت آن اطلاع یابید.

رویه ارسال محصول به تهران و شهرستان ها

در صورت موجود بودن سفارشات شما در انبار ، در شهر تهران سفارش شما در همان روز از طریق پیک و یا تاکسی های اینترنتی ارسال خواهد شد . در صورت عدم موجودیت محصولات ، پس از تکمیل موارد سفارش داده شده ارسال مرسوله انجام میپذیرد که زمان تاخیر به شما اطلاع داده خواهد شد.

ارسال به تمام کشور از طریق باربری های مطرح و تیپاکس انجام خواهد شد . گاها ممکن است شهر شما در لیست کم مسیر باربری ها بوده و در روزی مشخص در هفته و پس از تکمیل ظرفیت خود اقدام به ارسال بار ها نمایند که این موضوع خارج از مسئولیت طهران کیف میباشد . البته که در این مواقع شرایط موجود دقیقا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید . در خارج از شرایط فوق معمولا ارسال مرسوله ممکن است از ۱ الی۳ و یا حتی گاها ۵ روز زمان ببرد.

تعهدات طهران کیف در حیطه ی ارسال کالا :

 1. تامین به موقع
 2. بسته بندی صحیح
 3. انجام تمهیدات لازم در جهت حفظ سلامت مرسوله
 4. تحویل در زمان مقرر به باربری جهت ارسال
 5. اطلاع رسانی تحویل مرسوله و ارسال بارنامه
 6. پیگیری ارسال کالا از باربری
 7. پیگیری و جلب رضایت از تحویل کالا و محصولات ارسال شده.

 

مسئولیت تاخیر در تحویل کالا بر عهده ی باربری ها بوده و زمان تحویل بار از طرف طهران کیف به باربری مبنای تایید انجام صحیح تعهدات مربوط به طهران کیف میباشد.

نکات دیگر :

نحوه پرداخت :

پرداخت اینترنتی : پس از ثبت سفارش و در مرحله تایید نهایی میتوانید نحوه ی پرداخت را از بین یکی از درگاه های اینترنتی طهران کیف انتخاب نموده و با استفاده از شماره کارت ، رمز دوم ، CVV و تاریخ انقضاء کارت نسبت به خرید اینترنتی اقدام نمایید . سقف هر خرید نهایتا ۵۰ میلیون تومان بوده و با تمامی کارت های عضو شبکه ی شتاب امکان پرداخت اینترنتی میسر می باشد.

 

پرداخت کارت به کارت : شما میتوانید نحوه ی پرداخت را کارت به کارت انتخاب نمایید و مبلغ فاکتور را به شماره کارت اعلام شده در فاکتور واریز نمایید. توجه داشته باشید که سقف پرداخت کارت به کارت  با هر کارت بانکی ۳ میلیون تومان بوده (جز بانک به بانک ) و در صورت انتقال با استفاده از اپلیکیشن های پرداخت نظیر آپ و … در هر بار فقط میتوان ۱ میلیون تومان انتقال وجه داد . بنابراین در جهت سهولت بیشتر امر پرداخت ، روش پرداخت اینترنتی پیشنهاد میگردد.

 

رویه مرجوع کالا :

در صورت نیاز به مرجوع کردن کالا ، قبل از ارسال لطفا ابتدا مشکل محصول را با ما مطرح بفرمایید . سپس در صورت توافق و وجود امکان مرجوع کردن کالا ، نسبت به ارسال مجدد آن برای ما اقدام فرمایید.

شرایط تایید مرجوعیت :

 1. اشتباه بودن محصول ارسال شده .
 2. تفاوت در مدل ارسال شده و یا تعداد سفارش ( در صورتی که هماهنگ نشده باشد )
 3. عدم رضایت از جنس کالا با ارائه دلیل معقول ( طهران کیف همیشه سعی در تولید و تامین اجناس با کیفیت داشته و خواهد داشت ، بنابراین در صورت ادعای نامرغوب بودن کیفیت محصول الزاما این مورد باید مورد بررسی و تایید قرار گیرد.)
 4. عدم استفاده از محصول .
 5. محصول همانگونه که ارسال شده باید مرجوع گردد. (انجام بسته بندی صحیح و در نظر گرفتن تدابیر لازم جهت جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی در بارگیری و ارسال در باربری.)