جهت رفاه حال شما عزیزان و اطلاعات بیشتر در مورد باربری های کشور و باربری هایی که مجموعه ی طهران کیف با آنها فعالیت دارد را برای شما آماده نموده ایم . همچنین در صورتی که با باربری خاصی فعالیت می کنید و در لیست ما موجود نیست ممنون خواهیم شد که اطلاعات آن باربری را برای ما ارسال نموده که همشهریان و هم استانی های عزیز شما نیز از خدمات آنها بهره مند گردند.

رویه ی ارسال برای تهران و دیگر استان های کشور

روش های ارسال برای استان های دیگر به جز تهران ( کلیک کنید )

ارسال به تمام کشور از طریق باربری های مطرح و تیپاکس انجام خواهد شد . گاها ممکن است شهر شما در لیست کم مسیر باربری ها بوده و در روزی مشخص در هفته و پس از تکمیل ظرفیت خود اقدام به ارسال بار ها نمایند که این موضوع خارج از مسئولیت طهران کیف میباشد . البته که در این مواقع شرایط موجود دقیقا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید . در خارج از شرایط فوق معمولا ارسال مرسوله ممکن است از ۱ الی۳ و یا حتی گاها ۵ روز زمان ببرد.

روش های ارسال برای تهران و شهرستان های تهران ( کلیک کنید )

در صورت موجود بودن سفارشات شما در انبار ، در شهر تهران سفارش شما در همان روز از طریق پیک و یا تاکسی های اینترنتی ارسال خواهد شد . در صورت عدم موجودیت محصولات ، پس از تکمیل موارد سفارش داده شده ارسال مرسوله انجام میپذیرد که زمان تاخیر به شما اطلاع داده خواهد شد.

تعهدات طهران کیف در حیطه ی ارسال کالا ( کلیک کنید )

  1. تامین به موقع
  2. بسته بندی صحیح
  3. انجام تمهیدات لازم در جهت حفظ سلامت مرسوله
  4. تحویل در زمان مقرر به باربری جهت ارسال
  5. اطلاع رسانی تحویل مرسوله و ارسال بارنامه
  6. پیگیری ارسال کالا از باربری
  7. پیگیری و جلب رضایت از تحویل کالا و محصولات ارسال شده.

نحوه پیگیری کالا ارسال شده ( کلیک کنید )

پیگیری از وب سایت و اپلیکیشن :

 

پس از تکمیل نهایی سفارش ، به شما یک کد رهگیری ارائه خواهد شد که با آن کد میتوانید از این لینک مرسوله ی خود را پیگیری نمایید. همچنین با ورود به پنل کاربری خود میتوانید از منوی پیگیری سفارشات وضعیت مرسوله خود را مشاهده فرمایید.

 

پیگیری از باربری : پس از دریافت بارنامه میتوانید از طریق تماس تلفنی با باربری و اعلام مشخصات مرسوله از وضعیت آن اطلاع یابید.

مسئولیت تاخیر در تحویل کالا بر عهده ی باربری ها بوده و زمان تحویل بار از طرف طهران کیف به باربری مبنای تایید انجام صحیح تعهدات مربوط به طهران کیف میباشد.